The Saint Beavers je mlada vokalna zasedba, ki jo sestavljajo Vida Veršič, Nuša Arnuš in Kaja Kokol Zebec. Stare so med 14 in 16 let, skupaj pa ustvarjajo že skoraj pet let. Delujejo pod mentorstvom Teje Letonja Hajšek na Vokalni šoli Arsana.
Dekleta so se udeležila več priznanih spletnih mednarodnih tekmovanj, kot sta Angel Voice in World Open, kjer so osvojila zlati nagradi za priredbe, ki jih zanje pripravlja njihova mentorica. Poleg skupinskega petja nastopajo tudi kot solistke, vse tri pa pišejo avtorske skladbe, s katerimi se predstavljajo na nastopih in tekmovanjih.
Njihov prvi samostojni koncert bo priložnost, da občinstvu pokažejo, kaj so v letih skupnega ustvarjanja pripravile. Verjamejo, da bodo poslušalci začutili njihovo glasbo in uživali v skrbno izbranih priredbah ter avtorskih skladbah, ki odsevajo njihovo ustvarjalnost in glasbeno strast.
Vstop prost, vabljeni!